Camiela Jonker/ maart 10, 2020/ bevers, nieuws

De bevers hadden zaterdag de beverbikkeltocht!

Samen met broertjes, zusjes, vriendjes, vriendinnetjes en heel veel ouders gingen de bevers deze barre tocht (zonder regen maar mét zon en grote plassen om in te stampen) aan. Al snel kwamen zij via verschillende puzzels aan bij Fleur Kleur om een creatieve versiering te maken om op te eten. Met behulp van wat telefonische aanwijzingen gingen zij verschillende culturen proeven bij Rozemarijn. Daarna vervolgden zij hun zoektocht door ballonnen kapot te knallen en foto’s te zoeken in het bos. Na nog een leuk spel bij Bas Bos kon de eindsprint worden ingezet richting clubhuis. Eenmaal terug konden alle deelnemers moe maar voldaan aanschuiven om bij het kampvuur een broodje te bakken.

Het was een lange maar leuke tocht door de Delftse Hout waarin wij zagen hoe stoer onze bevers (en hun ouders) zijn. Ze hebben heel veel geleerd over het oplossen van puzzels en liepen bijna niet verkeerd!