Michael Pauli/ februari 21, 2020/ dolfijnen, nieuws

Afgelopen weekend hebben de dolfijnen een heel weekend lang gezicht naar Atlantis.

Ze zijn al meerdere weken bezig om allerlei onderdelen van het onderwater leven te ontdekken: duikboten, vissen , koraal, inktvissen en nu tot slot Atlantis!

Er kwam een atlantiër (atleet? Atlantist?) langs die onze hulp nodig had om Atlantis weer boven het water te krijgen. We kregen verschillende proeven waarbij we ballen moesten verzamelen om Atlantis weer te laten drijven, want ballen drijven heel goed altijd.

Nadat we duizenden (misschien eerder 100) ballen hebben verzameld kwam de atleet weer terug en vertelde ze ons dat de andere atlantiërs helemaal niet naar boven wilde! Alle moeite voor niets dus… We hebben nu in ieder geval wel genoeg ballen om de komende tijd mee te spelen