Michael Pauli/ november 7, 2019/ dolfijnen, nieuws

Afgelopen zaterdag zijn er 3 nieuwe dolfijnen overgevlogen van de bevers. Ze moesten een parcours afleggen over en onder verschillende obstakels vanaf het beverlokaal, door de gang naar het dolfijnen lokaal. Ze moesten onderweg van de andere Dolfijnen de namen van de Dolfijnen leiding leren die ze aan het einde moesten opnoemen. Als dit lukte waren ze overgevlogen maar als ze er één vergaten moesten ze het hele parcours weer opnieuw doen!

De opkomst stond deze week heel toevallig in het thema van ‘vliegen’. Zo hebben we de opdrachten van de stewardess en piloot opgevolgd, verschillende landen met elkaar verbonden en de douane geholpen om smokkelaars op het vliegveld te vangen. Alle dolfijnen zijn veilig geland en hebben er geen vliegangst aan over gehouden.

 

Welke manier van vervoer staat volgende week centraal bij de opkomst?