eelco/ november 19, 2014/ explorers

Op 6 september gingen bente, max, guilian, frerik en sinan overvliegen.  Het was een programma dat was gemaakt door bas en hessel. Het was een quiz met iets extra’s ze werden ingedeeld in 2 teams ieder team kreeg 5 eieren en 2 pakken yoghurt/vla. Hessel stelde de vragen en wie het eerste en het snelste het antwoord wist mocht het zeggen maar dan moest het natuurlijk wel goed! Maar als het antwoord goed was kregen ze een punt en mochten ze bij de tegen partij een ei op het hoofd kapot slaan bij een van de leden of met de yoghurt/vla gooien, maar als het antwoord fout was ging de punt naar het andere team en dan mochten hun zich uitleven met de yoghurt/vla en eieren. Toen alle vragen gesteld waren en alles gegooid was moesten ze met z’n alle met een anker een rondje zwemmen om een van de torens van het kruithuis en dan zaten ze officieel bij de explorers!

 

Bekijk hier de foto’s