eelco/ november 19, 2014/ explorers, nieuws

 

Om 8:30 begonnen we op het kruithuis het begin van het najaarsweekend! We waren ingedeeld in 2 teams team blauw en team oranje! We kregen allemaal een treinkaartje en werd ons uitgelegd wat de bedoeling was, de bedoeling van het weekend was om met je treinkaartje de trein te pakken en de opdrachten uit te voeren die we kregen. ook moesten we bij iedere volgende overstap een selfie maken op het station waar we waren. De eindbestemming was ommen waar we zouden overnachten in de nieuwe tenten. Maar we gingen natuurlijk niet al gelijk slapen nee we gingen eerst eten rond het kampvuur en daarna een super leuk nachtspel. Daarna hebben we nog even marshmallows gebraden boven het kampvuur en daarna gingen we ons bed in om de volgende dag vervolgens met de trein terug te gaan naar het kruithuis in delft. Maar het belangrijkste is dat we het allemaal super leuk en gezellig hadden met z’n allen.

Bekijk hier de foto’s van het weekend