eelco/ juni 11, 2012/ Uncategorised

De eerste sponsor voor het project “Nieuwe sleepboot” is gevonden! Damen Shipyards is onze eerste sponsor. Door middel van een financiële bijdrage steunen zij ons project. Damen is één van de grootste scheepsbouwers uit Nederland met werven in alle uithoeken van de wereld. Het hoofdkantoor van het bedrijf staat in Gorinchem, op een steenworp afstand van de werf waar het ooit allemaal begon, namelijk in Hardinxveld-Giesendam. Hier heeft Damen vandaag de dag nog altijd een locatie. Damen is groot geworden door het bouwen van sleep- en werkboten. Tegenwoordig bouwt Damen schepen in alle vormen en maten. Van sleepboten tot superjachten, van containerschepen tot patrouille schepen. Voor meer informatie over Damen zie: www.damen.nl en www.facebook.com/DamenShipyards alt