eelco/ april 1, 2012/ dolfijnen

P10407751

Als opening van het nieuwe vaarseizoen hebben we met de Tippers & Toppers van de Dolfijnen een heel leuk weekend op de Reeuwijkse Plassen gehad. We hebben daar in een privé huisje geslapen van een van de ouders van de Dolfijnen.

Na een verkennend kanotochtje op zaterdag (wat uitliep tot een serieuze reddingsactie, na windkracht 5 op de plas) hebben we ons eeen beetje koest gehouden en zijn we verder die dag op de kant gebleven. We hebben oa een quiz gemaakt met voorrangsregels op het water, per vin een programma onderdeel bedenken & presenteren en vlaggenroof in het donker. Ook het koken is grotendeels door de kinderen mogelijk gemaakt, evenals het eten!;)

Op zondag na wat opruimen zijn we toch nog maar even het water op geweest, want de wind was stukken minder. Dus zo konden de nieuwe vinnen een beetje aan elkaar wennen op het water. Als afsluiting hebben we nog een sprintwedstrijdje gehouden in het slootje naast het huisje.

 

Klik hier om de foto’s te bekijken (foto’s ook van Winand de Fraiture)