eelco/ mei 30, 2012/ Uncategorised

Zoals bijna alle leden van Scouting WdZ wel weten is onze huidige sleepboot, Burky, na meer dan 10 jaar trouwe dienst toe aan zijn pensioen. Maar hoe moeten de vletten in de toekomst van A naar B als de Burky er niet meer is? Geen paniek. Scouting WdZ zet zich in om een nieuwe sleepboot te realiseren. Één die alle mankementen van de oude snel doet vergeten. Ze wordt mooier, sterker, stiller, op alle fronten beter dan we ooit gehad hebben. De nieuwe sleepboot wordt de trots van onze groep! Om aan al deze beloften te voldoen kunnen we natuurlijk niet met een 2e, 3e, 4e hands boot aan komen. Nee, we gaan voor een splinter nieuwe sleepboot, die aan al onze wensen en eisen voldoet. In de komende tijd zullen jullie meer te horen krijgen over de details van dit project. Voor nu kan ik jullie alleen nog een plaatje laten zien van de nieuwe sleepboot zoals wij haar voor ogen hebben. Om altijd op de hoogte te zijn van het laatste nieuws over de nieuwe sleepboot volg je ons natuurlijk via Facebook! alt