eelco/ oktober 12, 2008/ bevers

newsimage 2008-10-12_20-03_DSCN1222.JPG Afgelopen zaterdag hebben de bevers een serieuze poging gedaan om kastanjes te zoeken, we wilden namelijk een herfstketting maken. Ervaringen van vorig jaar hadden ons geleerd dat er in de buurt van het troepshuis geen kastanjebomen staan, dus….we moesten het ergens anders zoeken. We besloten het eens te gaan proberen in de bomenwijk (heet niet voor niets zo, toch?). Wij gingen op pad, kwamen veel mooie blaadjes tegen die wij ook meenamen……maar kastanjebomen….nergens te zien. Uiteindelijk vonden we er 3 bij de molen vlak bij de kinderboerderij….maar helaas, iedereen was ons al voor geweest…we vonden wel 3 kastanjes….. De vraag rijst nu bij mij: waren er zo weinig kastanjes dit jaar, zijn ze dit jaar zo vroeg gevallen of….en…..waarom plant de gemeente geen kastanjebomen in de buurt van scoutingclubhuizen;-) Met plastic tasjes met mooie blaadjes terug gelopen naar ons gebouw waar wij mooie herfstkettingen gemaakt hebben….dan maar zonder die kastanjes… Fotoos van dit gebeuren kunnen jullie vinden in het album, groetjes van de beverleiding

Lees meer op http://archief.scoutingwdz.nl/gallery/herfstopkomst