eelco/ juli 15, 2012/ dolfijnen

DSC_04931

De Dolfijnen zijn op zomerkamp geweest naar Rotterdam Nesselande. Daar aan de Zevenhuizer Plas is het mysterie rondom de verdwenen piratenschat van kapitein Zwartwater opgelost. Helaas kon kapitein Zwartwater niet zelf langskomen om te helpen -want hij was gevangen gezet, maar de Dolfijnen hebben aangetoond prima vervangers te zijn en de lastige kaarten van Zwartwater zo te lezen dat de schat werd gevonden. En dat terwijl de kaarten ook nog eens via aangespoelde flessen gevonden moesten worden!

 

En ondanks dat het weer niet altijd even goed meehielp, hebben ze veel andere leuke dingen gedaan; zoals kanoën, zwemmen, een dagtocht naar Zevenhuizen, dropping, Bonte avond, insignes gehaald, slapen in een tent, spellen in het bos, kano rescue en nog veel meer.

Klik daarom snel hier om alle foto’s van het kamp te bekijken.