eelco/ juli 17, 2009/ dolfijnen-Archief

Vandaag kwam Balder de Barracuda langs. Hij zei dat hij erg veel van avontuur hield. We kregen een opdracht om een scheepswrak te maken. Toen dat klaar was gingen we levend stratego doen in het bos. Het was jongens tegen de meisjes. De jongens hadden allebei de potjes gewonnen. Nadat we levend stratego hadden gedaan gingen we een soort vlaggenroof doen maar dan met kistjes die omwikkeld met zilverpapier waren. Groep B had allebei de potjes gewonnen. We hadden ook nog ‘Wie ben ik’ gedaan. Daarna hadden we tijd om te oefenen voor de bonte avond. Na het oefenen gingen we buiten barbecueën Daarna hadden we nog een lange tijd om te oefenen voor bonte avond. Orlin en Sandy presenteerden de bonte avond. Er waren 9 Stukjes. Waaronder 1 dans, 2 spellen, 2 quizzen, 1 afscheidsstuk voor Eelco, 1 stuk van de leiding en 2 toneelstukjes. Na de bonte avond gingen we slapen.