eelco/ januari 18, 2009/ Uncategorised

newsimage 2009-01-18_17-36_P1540051.JPG In december hebben de gebruikers van het Kruithuis met elkaar afgesproken om het voortaan weer netjes achter te laten. Op het prikbord naast de deur hangt een checklist die je bij vertrek moet nalopen. Daarnaast hebben we afgesproken dat je bij vertrek je naam invult op een lijst. Als je de toren niet netjes aantreft, bel je de vorige gebruiker om af te spreken wanneer deze het alsnog op komt ruimen. Omdat zo’n systeem alleen werkt als het bij aankomst schoon is, heb ik jullie vandaag een schone start cadeau gedaan. Gebruikers van het Kruithuis: Neem je verantwoordelijkheid en houdt het schoon! Klik hieronder voor een cursus "Hoe laat ik het Kruithuis achter".

Lees meer op http://archief.scoutingwdz.nl/gallery/20090118_cursus_KH_schoon