eelco/ november 2, 2008/ dolfijnen

newsimage 2008-11-02_08-20_kokkerellen_news.jpg Gisteren hebben de Dolfijnen aan de eerste opdrachten gewerkt voor het kokkerellen insigne. Aan het begin van de opkomst heeft iedereen een pannekoek gebakken, een sandwich gemaakt en ook nog een beschuitje versierd. Iedereen raakte daar goed vol van, want het werd natuurlijk ook opgegeten. De chips die Justin uitdeelde werd dan ook bewaard voor thuis. Na de limo deden we een spel en vervolgens hebben we in kleine groepjes tekeningen gemaakt over de "Schijf van vijf". Deze hangen we later op in de vinhokken. Aan het eind van de opkomst was er nog wat tijd over dus hebben we nog getrefbald. Om het insigne te halen moet er ook een thuisopdracht worden gemaakt. Mocht je de brief hierover kwijt zijn, hij staat ook nog op de Dolfijnen pagina onder brieven . Foto’s van de opkomst kun je vinden in ons album of door op lees meer te klikken. Volgende week gaan we lekker zwemmen, de week daarna gaan we verder met het insigne.

Lees meer op http://archief.scoutingwdz.nl/gallery/20081101_dlf_kokkerellen