eelco/ juli 27, 2008/ dolfijnen

newsimage 2008-07-27_22-58_P1010865.JPG Tijdens het Dolfijnenkamp afgelopen week kregen we bezoek van een stel ruwe Vikingen. We hebben gedurende week allemaal opdrachten gedaan om die mooie Vikingbokaal te winnen. Aan het eind bleken de Beloega’s de duidelijke winnaars. De week begon met veel regen, maar vanaf dinsdag hadden we goed weer en hebben we veel kunnen kanoën, zwemmen en spelen. In ons fotoalbum staan inmiddels de eerste foto’s. Het logboek wat elke dag geschreven is kun je ook via de site al bekijken. Later volgen er waarschijnlijk ook nog een paar filmpjes op de scouting wdz planet. Tijdens de ouder-/fotoavond zullen we nog meer laten zien. Iedereen een hele fijne vakantie gewenst en tot ziens op 30 augustus!

Lees meer op http://archief.scoutingwdz.nl/gallery/20080719_dlf_zomerkamp