eelco/ juni 15, 2008/ bevers

newsimage 2008-06-15_21-49_Beverdoedag_opening.jpg Afgelopen zaterdag hebben we de jaarlijkse bever-doe-dag gehad. Dit keer werd het bij ons gehouden. Samen met ongeveer 40 kinderen van de scoutinggroepen Impeesa, JMC, Marco Polo, Ashanti, Pocahontas hebben we er een gezellige dag van gemaakt. Pompedom was ergens van geschrokken en daardoor haar stem kwijt geraakt, met wat zangzaad van de kinderen heeft ze haar stem weer terug gekregen. Daarna moesten de kinderen d.m.v. spelletjes puzzelstukjes verzamelen om uiteindelijk de foto te krijgen waarop de persoon stond die pompedom aan het schrikken had gemaakt. Iedereen uit huize hotsjietonia was er. Iedere scoutinggroep had zijn eigen speelveld met daarop een aantal spelletjes. De speelvelden waren: Ruimtewezen, pluizenbol, draak, spook en koekiemonster. Het was een hele gezellige en geslaagde dag!!!!!

Lees meer op http://archief.scoutingwdz.nl/gallery/20080614_bvr_doe_dag