eelco/ oktober 16, 2007/ bevers

newsimage 2007-10-16_14-11_ASIAfbeelding_033.jpg Afgelopen zaterdag, 13 oktober 2007, zijn 5 bevers geinstalleerd,nl. Bradley, Koen, Floor, Iris en Kayleigh. Het was een groot feest. Niet alleen deze bevers werden geinstalleerd, maar ook Corinne en Jolanda werden geinstalleerd als echte beverleiding. Eerst hebben we samen met de alle kinderen, ook die nog niet geinstalleerd werden, een soort test afgelegd. We hebben een stuk gelopen door het oerwoud, waar we allerlei wilde beesten tegen kwamen. We kregen zelfs bezoek van Lange Doener, die ons heeft geholpen met de test. Hij had van Pompedom gehoord dat de bevers er waren, dus hij is gelijk komen kijken of dat waar was. Corinne was op zoek naar bordjes, dus die heeft Lange Doener helaas gemist. Daarna hebben we met zijn allen cake versierd voor de papa’s, mama’s, opa’s en oma’s die zouden komen kijken. Oh oh wat was die versiering lekker…….:-) En daarna werd iedereen geinstalleerd. De bevers moesten een aantal dingen beloven en kregen allerlei insignes op hun trui gespeld. Daarna hebben we allemaal onze handafdrukken met verf op een groot wit laken gezet.

Lees meer op http://archief.scoutingwdz.nl/gallery/20071013_bvr_installatie