eelco/ augustus 21, 2006/ Uncategorised

newsimage 2006-08-21_17-45_PlusScout_Kamp_2006_124.JPG na een jaar hard bezigzijn was het tijd voor ontspanning en zo als elk jaar gingen wij een provincie van nederland bezoeken om activiteiten te ondernemen die je normaal gesproken niet vaak doet. Utrecht was dit jaar aan de beurt en onze reis ging naar Austerlitz. We hebben vrijdag kaas gemaakt en hebben zo ieder ons eigen kaasje mee naar huis genomen. Daarna hebben wij geboerengolft. De mannen tegen de vrouwen en dit was heel gaaf om te doen. die avond hebben we heerlijk ge-bbq-t. Zaterdag hadden wij een sloep gehuurt en heerlijk onder het genot van rose en toastjes een route gevaren in de buurt van Loosdrecht. Zondag hebben we in Amerongen een mooie rit gemountainbiked. Al met al was het weer een leuk weekend. Iedereen bedankt voor zijn of haar aanwezigheid.

Lees meer op http://archief.scoutingwdz.nl/gallery/Plus-Scouts-kamp-2006