Camiela Jonker/ oktober 12, 2019/ bevers, nieuws

De bevers hebben vandaag optimaal gebruik gemaakt van de regen door lekker binnen koekjes te bakken. Er werd hulp ingeschakeld van Rozemarijn die allerlei leuke koekjesversieringen mee had. Rozemarijn hebben we twee weken leren kennen toen wij bij alle inwoners van Hotsjietonia langs gingen, toen leerden wij dat zij heel goed kan koken en bakken.

Nadat we aan de slag gingen met deegrollers om een grote plak te maken van het deeg, hebben we koekjes in alle soorten en maten gemaakt.

Toen de koekjes in de oven gingen hebben we nog even lekker buiten bakmemory gespeeld en daarna de koekjes versierd met glazuur en spikkels in alle kleuren van de regenboog. Gelukkig kwamen de ouders ons weer ophalen toen we ons nog net niet misselijk hadden gegeten!