eelco/ juli 5, 2016/ nieuws

Op 25 juni hebben we met z’n allen een super barbecue gehad en het seizoen afgelopen. De bedoeling was dat de nieuwe sleepboot gedoopt ging worden. Helaas kon dat niet doorgaan, maar als troost is wel de naam bekend gemaakt. De naam met de meeste stemmen is geworden: De Zwijger!

Dat is natuurlijk al super leuk nieuws, maar misschien nog wel beter: exact een week later op 2 juli is De Zwijger ook te water gegaan. Heel spannend, zou die toch nog ergens lek zijn… Dat bleek gelukkig niet het geval. De sleper van scouting Den Hoorn, het kleine broertje van onze sleper, heeft De Zwijger vervolgens geduwd en naar het Kruithuis gebracht. Daar zal de boot de komende weken helemaal afgebouwd worden. 

De motor zit inmiddels in de boot, maar moet nog worden aangesloten, daarnaast is er ook nog een hoop te doen aan het houtwerk en zo liggen er nog een paar klussen. Ook de komende weken gaan we door met klussen op zaterdagen en woensdagen. Iedereen is welkom om te komen helpen!